Özel Otağtepe Tıp Merkezi Laboratuarımız’da;

Biyokimya, Hematoloji, Mikrobiyoloji, Patoloji ve Hormon testlerinin tümü çalışmakta olup, doğru, hızlı ve güvenilir sonuç veren modern cihazlar kullanılmaktadır.

Kullanıcı dostu arayüzü, geliştirilmiş örnek yönetimi ve yenilikçi test menüsü  sayesinde son teknolijiye sahip Becman Coulter Access 2 Hormon analiz sistemi yüksek etkinlik, standardizasyon  ve uygun maliyet sağlar.
Laboratuarımızda biyokimya testleri otoanalizör cihazları ile el değmeden çalışılmaktadır. Laboratuarlarımızda kullandığımız yüksek teknolojik laboratuar donanımları sonuçlarda hata payını en aza indirmektedir.
Laboratuarımızda çalışılan testler Mikrobiyoloji uzmanımız tarafından kontrol edildikten sonra sizlere ulaşmaktadır. Özel Otağtepe Tıp Merkezi laboratuarında, Mikrobiyoloji uzmanımızın kontrolünde konusunda deneyimli laborantlar tarafından çalışılan testlerinizin aynı gün sonuçlarını alabilirsiniz.

Protorombin zamanı ve INR testi, HbA1c, Hormon testleri, Biokimya testleri ve Hematoloji testlerinin aynı gün sonuçlarını alabilirsiniz.

Kliniğimizde yapılmayan diğer ileri düzey laboratuar hizmetlerinde ülkemizin güvenilir laboratuarları olan Ahenk Tıbbi Tanı ve Araştırma Laboratuarları ile anlaşmalı olarak siz hastalarımıza ekonomik koşullarda hizmetlerimizi sunmaktayız.