Medikal Kliniğimizde, seçeceğiniz sağlık hizmeti sunucusu olma hedefimizi karşılamak veya aşmak için her gün çalışıyoruz. Kendimizi en üst düzeyde hasta bakımına adadık. Hastalarımız için harikalar yaratmaya olan bağlılığımızı yerine getirdiğimiz için, her gün yeni bulgular ve yeni zorluklar getiriyor.

Hastalarımıza olan bu taahhüt, çalışanlarımıza başka bir şey gerektiriyor. Karşılama ve destekleyici çalışma ortamımız ve eğitim ve ilerleme için sunduğumuz fırsatlardan gurur duyuyoruz.

Tıp Kliniği ve Hastanesi’ndeki bir çalışan olarak, şunları yapacaksınız:

Her gün inanılmaz ve ilham veren insanlarla tanışın.
Gerçek potansiyelinize dokunun.
Mevcut becerilerinizi geliştirirken mevcut becerilerinizi geliştirin.
Her iş gününde anlam bul.
Gerçekten fark yarattığınız her vardiya hissinden eve dönün.

Şu anda Tıp Kliniğinde pozisyon açılamıyor. Bununla birlikte, bizler her zaman profesyonelleri şirketimize çekmekle ve tüm ilginç teklifleri değerlendirmeye hazır olmakla ilgileniyoruz. Özgeçmişinizi “İK departmanı” sözcüğüyle e-postayla veya faksla gönderebilirsiniz ve mevcut pozisyonumuz varsa, sizinle iletişime geçeceğiz.

İnsan Kaynakları

[plethora_button button_text=”Ekibimiz” button_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.otagtepetipmerkezi.com%2Fkadromuz%2F|||” button_style=”btn-secondary” button_inline=”btn_block” button_with_icon=”0″]
[plethora_headinggroup subtitle=”Hemen incelememiz için bir CV gönder.”]

Bizimle Çalışmak mı İstiyorsun??

[/plethora_headinggroup][plethora_button button_text=”CV Gönder” button_link=”url:mailto%3Ainfo%40otagtepetipmerkezi.com|||” button_align=”text-center” button_style=”btn-success” button_with_icon=”with-icon” button_icon=”fa fa-file-text-o” button_icon_align=”icon-left”]