The Best Medics, Doctors & Physicians for A Healing Touch

Özel Otağtepe Tıp Merkezi( Kavacık- Beykoz, Istanbul), nitelikli ve uzman kadrolar ile etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini din, dil, ırk, cinsiyet ve bölge ayırımı gözetmeksizin sunmak amacındadır. 2008 yılından beri Beykoz Otağtepe de halkımıza kaliteli, verimli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktayız ve her gün artan ilginizi doğru yolda olduğumuzun bir kanıtı olarak kabul ediyoruz.

Op Dr Özgür Nizam, Op Dr Ömer Demirelli ve Uz Dr Şebnem Bozkurt Nizam’ın çağdaş bir yönetim, modern tıbbi uygulamalar ve çağın gerektirdiği sağlıktaki teknolojik donanım ile örnek gösterilen, hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayabilen ”sağlıkta güvenin ve dostluğun adresi” bir sağlık kuruluşu olmaktır amacımız.

Kurumumuz  SGK ve Özel sigorta anlaşmaları bulunmaktadır.

Herkes için sağlık, sağlık hakkında her şey.

Bilimsel ve modern teşhis ve tedavi yöntemleri ile hastalarımızın memnuniyetidir.

Sevgili dostlar, Özel OtağtepeTıp Merkezi olarak; doğru zamanda, doğru tanı, doğru tedavi ve doğru sağlık hizmeti sunmayı görev sayıyoruz. Bu bilinçle, sürekli daha iyiye, daha güzele ulaşmak için çağdaş teknolojiyi izlemekle birlikte, kendimizi de sürekli geliştirmenin gerekliliğine inanıyoruz. Özel Otağtepe Tıp Merkezi, Beykoz Sağlık Hiz. ve Tic. Ltd. Şti bünyesinde 2008 yılından bugüne bütün bu ilke ve kavramların birleştiği noktada duruyor; en iyi, en kaliteli sağlık hizmetini, en uygun ekonomik koşullarda sunmak için çalışıyoruz.

Özel Otağtepe Tıp Merkezi, İstanbul Beykoz Ortaçeşmede 14 yıldır hizmet veren Emsey Cerrahi Tıp Merkezini, Özel Medibey Cerrahi Tıp Merkezi olarak bünyesine alarak siz hastalarımıza Ameliyathane, doğumhane ve Yataklı tedavi konusunda da hizmet verebilir hale gelmiştir.
Yeni proje ve atılımlarımızla Tıp Merkezimizi daha da geliştirerek, her zaman sizlere en iyi sağlık hizmetini sunan yerde olmaya kararlıyız. Siz bizim için önemlisiniz.

» Toplam kalite anlayışı doğrultusunda, birinci önceliğimiz hastalarımızın beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
» Çağdaş yönetim anlayışı doğrultusunda, sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vermek.
» Hastalarımızın ve tüm çalışanlarımızın bize duydukları güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak.
» Çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle destekleyerek, iyileştirme süreçlerinde etkin kılmak.

Önceliğimiz Sağlığınız